Kurumsal

85 yılın bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren Göle İnşaat, yakın ve orta vadeli projeleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Şehrin en güzide noktalarında, sakinlerinin kaliteli bir hayat yaşayabilmeleri için en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmış projeler üreten firma, projelerinde insanların ekonomik gerçeklerini de göz ardı etmiyor.

Aile şirketimizin temelleri merhum Mehmet Zeki GÖLE tarafından 1928 yılında atılmıştır. 1928 yılında orman ürünleri sektörü ile başlayan iş hayatımız parke, kereste, turizm ve kablo sanayi sektörlerinde faaliyet göstermiştir.

Türkiye' nin ilk masif parke fabrikası tarafımızdan kurulmuş olup Düzce’ nin orman ürünleri alanında Türkiye’ de önemli bir merkez haline gelmesine vesile olunmuştur.

Müşteri odaklı nitelikli konut projelerini Düzce’ li hemşerilerimize en kaliteli şekilde sunmak için, inşaat sektöründeki faaliyetlerimizi: Kervan Konutları ile başlatmış bulunmaktayız. Üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş yaşam alanları geliştirmeyi bir misyon olarak benimsemekteyiz.

Misyonumuz;
İnşaasına katkıda bulunduğumuz her bölgenin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak.

Vizyonumuz;
Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, bölgenin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’ nin en önemli yapı ustası olmak.