Lara Evleri

Lara Evleri olarak, insanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek tek amacımızdır.

 

Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar üreterek kalite herkes için ulaşılabilir ilkemizi gerçekleştiriyoruz.
Kalite ilkesiyle projelerini yoğun araştırma ve talep analizi çalışmaları sonucunda hayata geçiren Lara Evleri kaliteli projeleri sektördeki en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

 

Lara evleri 1+1 den 5+1'e toplam 66 daireden oluşan bir konut projesidir. Kendine özgün modern mimarisi ile Düzce'nin en iddialı projesidir.

Modern Mimari
Ahşap deck teraslı zemin kat daireler. Görüntülü intercom sistemi. Plaka okumalı-ogs sistemli otopark kapıları. Modern peyzaj. 24 saat özel güvenlik. Kompozit kaplama dış cephe. Mantolama. Otopark

 

Değişmeyen Kalite
Full ankastre lake mutfak. Melamin kaplama iç kapılar. Banyolarda lake banyo dolabı. Gömme reservuar. Ebeveyn banyosu. Çelik kapı. Kamelya. Çocuk parkı

 

Özgün Çözümler
Asmolen döşeme. Döşeme içi ses izolasyonu. Salonlar asma tavan, İthal 1.sınıf parke, Panel çatı.

 Lokasyon Bilgileri


Kervan Mevkii D-100 Karayolu Üzeri
Adalet Sok. Merkez Düzce

Müşteri Hizmetleri

0380 514 72 08
CLOAKING

Bina Dış Görselleri

Bina İç Görselleri

Bina Kat Planları